HRK S.A.

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy z branży HVAC poszukujemy:

SerwisantMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Uruchomienia, obsługa serwisowa, diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń na powierzonych obiektach.
  • Wykonywanie konserwacji, kontroli, badań i zgłoszeń serwisowych, w tym wymiany lub modernizacji urządzeń lub systemów.
  • Ścisła współpraca z liderem zespołu oraz z klientem w celu odpowiedniego zrozumienia wymagań dla wszystkich instalacji.
  • Zarządzanie dokumentacją serwisową wykorzystywaną w codziennej pracy, raportowanie bieżących prac.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie min. techniczne z zakresu chłodnictwa (dużym atutem będzie wykształcenie wyższe inżynierskie w zakresie HVAC).
  • Mile widziana znajomości języka angielskiego.
  • Ukierunkowanie na potrzeby klienta.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do pracy w terenie.

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Karta MultiSport.
  • Pełne wyposażenie (BHP, narzędzia, samochód, laptop, telefon)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.