NORD Napędy sp. z o.o.

Serwisant

Od: NORD Napędy sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wieliczka

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonanie przeglądów i napraw motoreduktorów realizowanych dla naszych klientów w bezpośredniej zależności służbowej przed Kierownikiem działu.

Podstawowe zadania:

• Ocena stanu technicznego motoreduktorów.

• Realizacja przeglądów wg zakresu ustalonego z klientem.

• Naprawa motoreduktorów zgodnie z standardami jakościowymi producenta.

• Wyjazdy służbowe na terenie Polski w celu realizacji usługi serwisowej.

Pożądane umiejętności i kompetencje:

• Wykształcenie techniczne (minimum średnie).

• Doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Umiejętność pracy współpracy z ludźmi.

• Praktyczne umiejętność obsługi komputera.

• Bardzo dobra organizacja pracy: dokładność, rzetelność, terminowość i odpowiedzialność za podjęte decyzje.

Oferujemy:

• Umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia.

• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i poziomu trudności realizowanych zadań.

• Współpracę w zespole specjalistów otwartych na dzielenie się wiedzą, która umożliwia intensywny rozwój zawodowy.