Opis stanowiska pracy

Jesteś dla nas ważny. Kreatywność i zaangażowanie naszych około 2500 pracowników w 68 lokalizacjach na całym świecie są podstawą naszego sukcesu. Storopack jest wiodącą międzynarodową grupą przedsiębiorstw, która projektuje i produkuje opakowania ochronne i techniczne elementy formowane. Naszym pracownikom oferujemy ciekawe zadania z szybkimi procesami decyzyjnymi. Są to najlepsze warunki do wprowadzania zmian.

Celem wsparcia naszego zespołu serwisowego w dywizji opakowań na terenie Polski, poszukujemy elastycznej i zorientowanej na pracę w zespole osoby:

TWÓJ PROFIL:

  • Techniczne wykształcenie zawodowe w dziedzinie instalacji elektrycznych, mechatroniki lub podobne
  • Rozumienie techniczne z wiedzą na temat elektrotechniki
  • Umiejętności obsługi komputera w zakresie MS Office i zdolności organizacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Twoje stanowisko jest długoterminowe i będziesz pracować jako część międzynarodowego zespołu technicznego. Udostępniony samochód służbowy jest także dostępny do użytku prywatnego. Oferujemy również służbowy telefon komórkowy i laptop do wykonywania zadań służbowych

TWOJE ZADANIA:

  • Planowanie na czas, realizacja zleceń konserwacyjnych i serwisowych
  • Zapewnienie dostępności wymaganych części zamiennych
  • Planowanie i montaż konstrukcji specjalnych oraz wsparcie techniczne
  • Montaż maszyn specjalnych i maszyn FOAMplus®
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży

CZEGO MOŻESZ SIĘ U NAS SPODZIEWAĆ:

Oferujemy ciekawą i rozwojową perspektywę kariery oraz miłą atmosferę pracy w zaangażowanym zespole.

Odpowiednie wdrożenie i dalsze szkolenia są dla nas oczywistością.

JEŚLI TO WYZWANIE DO CIEBIE PRZEMAWIA, CZEKAMY NA TWOJĄ APLIKACJĘ, W KTÓREJ PODAJ SWOJE OCZEKIWANIA DOTYCZĄCE WYNAGRODZENIA

Prezentacja firmy

Storopack jest wiodącą międzynarodową grupą przedsiębiorstw, któr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Automatyka, Praca Inne