Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • zdolności manualne
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • sumienność i efektywność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • stałe wynagrodzenie miesięczne 3500 zł brutto + 600 zł brutto premii
  • pracę w godzinach: 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku
  • doskonalenie kompetencji technicznych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • pakiet benefitów: ciepły posiłek za 1 zł, dofinansowanie opieki medycznej w Luxmed, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy szkoleniowej, świeże owoce w każdy poniedziałek)
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe
  • życzliwą atmosferę pracy w zespole gotowym do dzielenia się wiedzą

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy