Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • wykonywanie napraw serwisowych oraz konserwacji urządzeń drukujących
  • wykonywanie instalacji urządzeń drukujących i oprogramowania
  • dbanie o dobry wizerunek firmy oraz jakość wykonywanych napraw
  • zarządzanie dokumentacją potrzebną w wykonywaniu codziennej pracy oraz raportowanie bieżących prac

Oferujemy

  • pakiet wewnętrznych szkoleń technicznych
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • pracę w młodym zespole
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (preferowany profil techniczny)
  • podstawowa znajomość zasad funkcjonowania urządzeń elektronicznych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji serwisowej
  • mile widziani absolwenci lub osoby bez doświadczenia
  • prawo jazdy kat. B
  • rzetelność oraz umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

Prezentacja firmy

TonDruk zajmuję się kompleksową obsługą firm korzystających ze sprzętu d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis