Superdrob Zakłady Mięsne S.A.

SERWISANT

Od: Superdrob Zakłady Mięsne S.A.
Miejsce pracy: Karczew

Opis stanowiska:

  • obsługa i serwisowanie maszyn i urządzeń na produkcji,
  • wykonywanie przeglądów okresowych i bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowe lub średnie – techniczne,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych i elektronicznych,
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • umiejętności pracy w zespole, dokładności i zaangażowania
  • znajomość języka angielskiego mile widziana.

Oferujemy:

  • stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, zakładamy podjęcie współpracy w dłuższym horyzoncie czasowym,
  • zapewniamy system szkoleń podnoszących kompetencje i rozwój zawodowy.