Serwisant - rekrutacja online

HRK S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, producenta i dystrybutora wysokiej jakości materiałów dla sektora transportu ciężkiego oraz wydobywczego, poszukujemy kandydatów na stanowisko Serwisant-Monter.

SerwisantMiejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • serwisowanie oraz montaż produktów firmy u Klientów
  • bieżący przegląd, diagnostyka oraz konserwacja/naprawa produktów
  • doradztwo techniczne, pomoc w doborze odpowiednich komponentów
  • kontakt z klientem (telefoniczny, mailowy)
  • sporządzanie dokumentacji serwisowej
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wiedza oraz doświadczenie z zakresu mechaniki, konserwacji maszyn, pojazdów, urządzeń technicznych
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • gotowość do pracy w terenie (Polska południowa)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • pracę w międzynarodowej firmie o rozpoznawalnej marce
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon)
  • koleżeńską atmosferę w pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.