SERWISANT z umiejętnościami ślusarskimi

Klient infoPraca.pl

Warszawa, mazowieckie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:

  • Konserwacja i naprawa tablic informacyjnych na terenie Polski
  • Logistyka / planowanie w zakresie produkcji i konserwacji i napraw tablic informacyjnych
  • Bieżące zaopatrzenie materiałowe
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej

OCZEKIWANIA:

  • Podstawowa umiejętność obróbki skrawaniem oraz spawania
  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętności organizacyjne
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Gotowość do pracy związanej z wyjazdami służbowymi
  • Doświadczenie zawodowe
  • Prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

  • Pełne zatrudnienie na Umowę o pracę
  • Podstawowe wynagrodzenie wraz z premiami
  • Samodzielne stanowisko
  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.