Serwisant wtryskarek/ Automatyk

Bielany Wrocławskie k Wrocław, dolnośląskie

Orienta Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Serwisant wtryskarek/Automatyk.

Zakres obowiązków:

-Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn wtryskowych Arburg oraz Engel,
-Wykonywanie zleconych prac w zakresie utrzymania ruchu,
-Analizowanie oraz usuwanie awarii maszyn wtryskowych,
-Utrzymanie i naprawa urządzeń w trakcie ich eksploatacji,
-Prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji technicznej,
-Współpraca z operatorami produkcji oraz nadzorowanie zleconych prac,
-Weryfikowanie, przygotowywanie oraz zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,

Wymagania:

-Min.3-letnie doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu,
-Wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunkowe ( elektryk, automatyk, elektromechanik),
-Minimum roczne doświadczenie w naprawach wtryskarek,
-Ogólna wiedza na temat zasad działania wtryskarek,
-Znajomość elektryki, mechaniki, hydrauliki, pneumatyki, elektroniki,
-Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
-Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
-Świadectwo kwalifikacyjne SEP E1 do 1 kV,
-Gotowość do pracy systemie w 3 – zmianowym.

Oferujemy:

-Zatrudnienie bezpośrednio w firmie w oparciu o umowę o pracę,
-Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności ( podstawa+premia ) - od 6000 pln brutto,
-Dofinansowanie do dojazdów - 150 pln brutto,
-Rozbudowany system benefitów socjalnych - opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie na życie, Multisport, bony świąteczne,
-Możliwość rozwoju w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie.

Nieustannie dążymy do stabilizacji unikalnych i spersonalizowanych relacji z naszymi... klientami. Orientacja na klienta, wysoka jakość usług, rozwój pracowników i innowacje technologiczne są podstawowymi wartościami, które kierują naszymi działaniami w kierunku rozwoju firmy.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
6.000,00 zł - 6.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Praca na produkcji , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Energetyka