SERWISANT URZĄDZEŃ TECHNOLOGICZNYCH I TECHNOLOGII OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW

Bio-Tech Sp. z o.o.

Nieporęt, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  1. Serwisowanie urządzeń na oczyszczalniach typu: dmuchawy Roots, pompy, sondy tlenowe, urządzenia mechanicznego podczyszczania ścieków itp.;
  2. Sprawdzanie i uruchamianie urządzeń technologicznych;
  3. Sprawdzanie procesu technologicznego;
  4. Sporządzanie raportów serwisowych;
  5. Praca na terenie całego kraju (do dyspozycji samochód służbowy).

Oferujemy:

  1. Umowę o pracę w stabilnej firmie
  2. Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  3. Ubezpieczenie grupowe
  4. Fundusz socjalny

Wymagania:

  1. Wykształcenie średnie - mechanik/elektryk;
  2. Preferowane doświadczenie w serwisowaniu urządzeń typu dmuchawy Roots;
  3. Uprawnienia elektryczne min 1kV;
  4. Podstawowa znajomość automatyki;
  5. Umiejętność obsługi komputera;
  6. Prawo jazdy kat. B;
  7. Dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

Stabilna firma zajmująca się technologią oczyszczania ścieków.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Energetyka, Praca Inne