SERWISANT URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH

P.T.H.PNEUMATIC Complex

Nowiny, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2780

Obowiązki:

analizowanie pzryczyn i skutków awarii oraz wykonywanie napraw urządzeń i maszyn
organizacja i wykonanie wdrożeń, , uruchomień, testowanie i programowanie nowo instalowanych maszyn
opracowanie i utrzymanie dokumentów serwisowych i poserwisowych
dbanie o jasną komunikację i dobre relacje w zespole oraz z klientem

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: Wykształcenie techniczne - doświadczenie na stanowisku serwisant urządzeń technicznych - mile widziane, znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - mile widziana, doświadczenie w uruchamianiu produkcji - nowych linii - mile widziane, uprawnienia SEP - mile widziane, gotowość do wyjazdów służbowych, chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia kompetencji, bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, samodzielność oraz umiejętność organizacji własnej pracy oraz kooperacji w zespole, zorientowanie na klienta, prawo jazdy kat. B. Zakres obowiązków: analizowanie pzryczyn i skutków awarii oraz wykonywanie napraw urządzeń i maszyn, organizacja i wykonanie wdrożeń, , uruchomień, testowanie i programowanie nowo instalowanych maszyn, opracowanie i utrzymanie dokumentów serwisowych i poserwisowych, dbanie o jasną komunikację i dobre relacje w zespole oraz z klientem. Pracodawca oferuje: umowę o pracę po okresie próbnym, praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego, pracę w międzynarodowym środowisku, zdobywanie umiejętności i doświadczenia we współpracy z największymi producentami, szkolenia międzynarodowe, atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności, nieustające wyzwania w ciekawych projektach, premie i dodatki, laptop, telefon służbowy.

Miejsce pracy: ZGÓRSKO 1/B, 26-052 Nowiny, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy