Opis stanowiska pracy

LEBO recruitment – łowcy doskonali - dla swojego Klienta lidera w realizacji wentylacji w obiektach przemysłowych

szukamy kandydatów stanowisko:

Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych /wentylacyjnych oraz chłodniczych

Nr ref: (SWCH/05/19)

Opis stanowiska:

  • Serwis i konserwacja maszyn i urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych
  • Diagnozowanie awarii oraz ich usuwanie
  • Montaż i uruchamianie nowych urządzeń

Wymagania:

  • Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych
  • Znajomość urządzeń HVACR
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania awarii oraz ich usuwania
  • Umiejętność obsługi sterowników i automatyki mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • Zatrudnienie w młodym, przyjaznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj".

dodatkowe informacje: Adriana Legowicz

telefon: 508 070 166

e-mail legowicz@lebo-hr.pl

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w rekrutacjach i selekcjach kandydatów na stan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inżynieria, Praca Automatyka