Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych HVAC

Zinel Engineering Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

WYMAGANIA JAKIE POWINIEN SPEŁNIAĆ IDEALNY KANDYDAT NA TYM STANOWISKU:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku: min 2 lata,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia SEP G1 - E; G-2 E,
  • świadectwo kwalifikacji w zakresie substancji kontrolowanych (F-gazy),
  • praca na wysokości pow. 3 metrów,
  • umiejętność pracy z elektronarzędziami,
  • doświadczenie związane z obsługą (przeglądy, naprawy, montaże) urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych (klimatyzatory typu split, multisplit, VRF, agregaty wody lodowej, szafy klimatyzacji precyzyjnej),
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, dokładność i sumienności, chęci do podnoszenia kwalifikacji, wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy własnej, umiejętność szybkiego reagowania na sytuacje awaryjne,
  • umiejętności pracy samodzielnej i w grupie współpracowników.

OBOWIĄZKI:

  • serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych bezpośredniego odparowania typu split i agregatów skraplających;
  • serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych/grzewczych wodnych, w tym: klimakonwektory, kurtyny powietrzne i aparaty grzewczo-wentylacyjne;
  • serwisowanie agregatów wody lodowej i modułów hydraulicznych;
  • serwisowanie centrali wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
  • wewnętrznych pomp ciepła;
  • serwisowanie wentylatorów nawiewno-wyciągowych;
  • serwisowanie urządzeń klimatyzacji precyzyjnej, instalacji elektrycznych i urządzeń chłodniczych;
  • obsługa w zakresie: utrzymania, eksploatacji, oględzin, przeglądów, remontów i wymiany (montaży/demontaży) ww. urządzeń;
  • montaże nowych urządzeń i instalacji;
  • przygotowywanie opinii i ekspertyz technicznych.
  • Serwisowane, konserwacja i naprawa innych instalacji budynkowych wyżej nie wymienionych

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość uczestniczenia w realizacji prestiżowych projektów budowlanych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wkładu pracy i zaangażowania,
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop, ubrania robocze
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe.

Prezentacja firmy

Zinel Engineering Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową realizacją o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria