Serwisant urządzeń fiskalnych / Handlowiec

ESC S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • serwis urządzeń fiskalnych (kasy i drukarki fiskalne)
  • wdrożenie i serwis oprogramowania (POSbistro, X2System, Gastro, IzzyRest, Soga itp.)
  • obsługa handlowa klientów firmy w zakresie sprzedaży urządzeń fiskalnych oraz oprogramowania do prowadzenia gastronomii i hoteli.

Oferta firmy na stronach:

  • escsa.pl
  • fiskasy.pl
  • vela.net.pl

Wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z informatyką.
  • Umiejętność konfiguracji systemó operacyjnych: Windows i Android.
  • Umiejętności interpersonalne.
  • Prawo jazdy.

Mile widziane:

  • Umiejętność obsługi popularnych aplikacji przeznaczonych do prowadzenia gastronomii i hotelu
  • Znajomość obsługi i serwisu urządzeń fiskalnych.

Prezentacja firmy

ESC SA działa od 1992 roku. <br/> <br/>Przedmiotem działalności ESC S.A.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
od zysku
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie