Serwisant urządzeń do pomiaru gazów

SafeTech Sp. j.

Gdynia, Suchy Dwór, pomorskie

Opis stanowiska pracy

  • serwis stacjonarnych i przenośnych urządzeń do pomiaru gazów
  • praca w siedzibie firmy oraz na miejscu u klienta
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych - szkolenia w kraju i za granicą
  • praca w ciekawym środowisku

Wymagania

• znajomość elektroniki (najlepiej po wydziale elektroniki)

• znajomość podstaw informatyki

• pozytywnye nastawienie do pracy i życia

• dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

• mile widziana znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikacyjnym

• praktyczna znajomość MS Office

• prawo jazdy kat. B

• miejsce zamieszkania Gdynia lub okolice

• wysoka kultura osobista i odpowiedzialność

Prezentacja firmy

SafeTech Marian Hoppe sp.j. zajmuje się technicznym zabezpieczaniem służ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne