Ta oferta pracy nie jest już aktywna.

SERWISANT URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH, ELEKTRYK, AUTOMATYK - Wiśniowa, podkarpackie

Od: FRIGO-RES Chłodnictwo Klimatyzacja Dobór - Montaż - Serwis Ireneusz Kobiałka

Opublikowano:29-03-2019 | Ostatnia aktualizacja:08-04-2019

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Liczba wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie Bez wykształcenia

Branża: Oferty pracy na Elektronika / Telekomunikacja

Oferta pracy, na którą zgłaszasz swoją kandydaturę wymaga wypełnienie formularza bezpośrednio na stronie Pracodawcy. Klikając na "Zgłoś kandydaturę" zostaniesz przekierowany do strony internetowej Pracodawcy

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0526

Obowiązki:

Montaż oraz demontaż podzespołów automatyki oraz elektrycznych w urządzeniach, konserwacja i naprawa podzespołów elektrycznych i urządzeń, wykonywanie przeglądów technicznych pod kątem sprawności elektrycznej, usuwanie skutków awarii i urządzeń i instalacji.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • uprawnienie energetyczne
  • KURS PRAWA JAZDY B

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, elektryczne

Pozostałe wymagania:

  • umiejętność obsługi przyrządów i urządzeń pomiarowych podstawowoych wielkości fizycznych i mechanicznych

Miejsce pracy: 38-124 Wiśniowa 179, powiat: strzyżowski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 6

Wymagane dokumenty: CV, List motywacyjny

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Osoba do kontaktu: Ireneusz Kobiałka

Telefon: 511655259

Email: biuro@frigo-res.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty