Serwisant Terenowy w Plewiskach lub Słubicach - wysokie wynagrodzenie, premie!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Plewiska, wielkopolskie

Miejsce pracy: Plewiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Serwisant Terenowy w Plewiskach lub Słubicach.

Lubisz nowe wyzwania? Jesteś osobą obowiązkową, która jest profesjonalistą w swojej dziedzinie?

Sprawdź, jaką ofertę pracy przygotowaliśmy dla Ciebie i wyślij nam swoje CV już teraz!

Jakich kandydatów na stanowisko Serwisanta Terenowego poszukujemy?

Oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy jako serwisant, mechanik samochodowy lub elektryk;
  • posiadania prawa jazdy kategorii B – jest to warunek konieczny;
  • znajomości obsługi komputera oraz MS Word i Excel;
  • w przypadku aplikowania do pracy na terenie Plewisk – warunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • w przypadku aplikowania do pracy na terenie Słubic – warunkiem koniecznym jest znajomość języka niemieckiego na poziomie B2.

Uważasz, że jest to opis właśnie Ciebie? W takim razie nie zwlekaj!

Sprawdź, czym będziesz się zajmować, dołączając do naszego zespołu:
  • instalowanie, przegląd, naprawa oraz renowacja maszyn, takich jak: miksery, wytrząsarki, dozowniki kolorantów;
  • aktywne wsparcie klientów przy rozwiązywaniu problemów;
  • w zależności od lokalizacji – wyjazdy na terenie Polski lub Niemiec.

Praca w naszej firmie, to nie tylko powyższe obowiązki. Oferujemy:
  • stabilną formę zatrudnienia – umowa o pracę bezpośrednio w firmie;
  • wysokie wynagrodzenie – w zależności od lokalizacji (na okresie próbnym od 4800 do 5800 zł brutto, po okresie próbnym od 5200 – 6200 zł brutto);
  • po okresie próbnym atrakcyjne premie – w zależności od przejechanych km;
  • szkolenia w miejscu pracy – Twój rozwój jest dla nas najważniejszy.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie zwlekaj! Rozwiń swoje skrzydła w naszej firmie.

Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń: 503 075 956; 506 561 859

Napisz: j.kotlarek@ksservice.pl, a.rzym@ksservice.pl

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.