Serwisant - Technik Terenowy

TMT Investments S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • jako technik serwisowy na naszym polskim rynku, będziesz pierwszą osobą kontaktową w kwestiach technicznych dla naszych klientów na całym świecie;
  • instalowanie nowych produktów i sprzętów testowych na miejscu u klienta i doradzanie w kwestiach technicznych zarówno przez telefon oraz na terenie całej Polski;
  • rozwiązywanie problemów, testowanie i analiza sprzętu i oprogramowania naszych automatów do gier oraz sporządzanie comiesięcznych raportów;
  • wsparcie techniczne podczas targów i podobnych wydarzeń, a także prowadzanie ogólnoświatowych szkoleń technicznych dla klientów i pracowników.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego - WARUNEK KONIECZNY;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość j.niemieckiego lub innego poza obowiązkowym angielskim;
  • przeszkolenie techniczne, np. pomyślnie ukończony kierunek elektronika, elektronika komunikacyjna, technika informatyczna lub technika radiowa i telewizyjna;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w branży vendingowej;
  • ze względu na częściową globalną aktywność wymagane są dobre umiejętności językowe i chęć podróżowania;
  • doświadczenie w międzynarodowym środowisku, otwarty umysł i zorientowanie na świadczenie usług.

Jesteśmy profesjonalną firmą inwestycyjno-doradczą, zakorzenioną w Polsce, realizującą projekty międzynarodowe lub o międzynarodowym potencjale.

Działalność inwestycyjna skoncentrowana jest na komercjalizacji nowych technologii znajdujących zastosowanie w przemyśle, niezależnie lub w ramach joint-ventures. Usługi doradcze obejmują obszary strategii, finansów i restrukturyzacji oraz pośrednictwo handlowe, na ogół na rzecz klientów zagranicznych.

Doświadczenie naszego zespołu, posiadane kompetencje i relacje biznesowe oraz nakierowanie na trwałe i wymierne korzyści pozwala nam systematycznie budować zaufanie klientów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres mailowy poprzez przycisk aplikowania z dopiskiem stanowiska, na które kandydat aplikuje lub pozostawienie CV w sekretariacie firmy.

Prezentacja firmy

DZIAŁALNOŚĆ INWESTYCYJNO-DORADCZA <br/> <br/>Jesteśmy profesjonalną firm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta