Serwisant systemów zasilania gwarantowanego oraz elektroniki przemysłowej

Przedsiębiorstwo Usług Elektronicznych Trak Sp. j.

61-249 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało m.in.:

  • naprawa zasilaczy awaryjnych UPS
  • wykonywanie przeglądów zasilaczy awaryjnych UPS
  • wymiana baterii w systemach zasilania gwarantowanego
  • diagnozowanie uszkodzeń podzespołów elektroniki przemysłowej
  • naprawa elektorniki i automatyki przemysłowej (falowniki, prostowniki, serwonapędy)
  • diagnozowanie uszkodzeń maszyn

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • praktyczną wiedzę w zakresie elektroniki
  • umiejętność czytania schematów
  • umiejętnośc posługiwania się aparaturą pomiarową
  • podstawowa umiejętność lutowania
  • uprawnienia SEP lub chęć zdobycia uprawnień SEP

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Usług Elektronicznych TRAK powstało w 1991 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
efektywny system premiowy
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis