Opis stanowiska pracy

Nazywamy się ELJOT

Od 1992 roku budujemy pozycję na rynku stawiając na najwyższe kwalifikację naszych pracowników oraz wyselekcjonowane produkty wysokiej jakości. Nasze indywidulane podejście, pozwoliło zbudować bliskie relacje z Klientami i zaproponować systemy zabezpieczeń odpowiadające ich wymaganiom. Montujemy oraz serwisujemy systemy domofonowe, wideo-domofonowe, kontrolę dostępu, monitoring wizyjny oraz automatykę bram zlokalizowane na terenie województwa łódzkiego.

Zakres obowiązków:

  • serwis systemów domofonowych, kontroli dostępu, monitoringu CCTV i CCTV IP oraz automatyki bramowej,
  • prowadzenie dokumentacji z realizacji zgłoszeń serwisowych,
  • wykonywanie przeglądów, napraw oraz konserwacji obsługiwanych systemów.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne, preferowane kierunki łączności, teleinformatyczne, elektroniczne, elektrotechniczne, elektryczne lub pokrewne,
  • zdolności manualno-techniczne,
  • motywacja do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji,
  • komunikatywność, umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • posiadanie uprawnień SEP 1kV.

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • zaangażowany i gotowy do pomocy zespół,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy, odzież ochronną i sprzęt BHP,
  • praktyczne przeszkolenie na stanowisku pracy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Od 1992 roku budujemy pozycję na rynku stawiając na najwyższe kwalifikac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Świadczenie urlopowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis