Serwisant systemów bezpieczeństwa

KRAK-POŻ sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Ochrony Przeciwpożarowej i Antywłamaniowej Krak-Poż sp. z o.o. - Lider branży przeciwpożarowej  na rynku Małopolski poszukuje osoby na stanowisko:

serwisant systemów bezpieczeństwa

miejsce pracy: Kraków, Małopolska.

rodzaj umowy: pełen etat (pierwsza umowa-okres próbny - 3 miesiące)

zadania:

  • serwisy systemów sygnalizacji pożaru, włamania , CCTV

wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie techniczne w specjalności: elektrycznej, teletechnicznej, automatyki, elektroniki, informatyki, itp.
  • doświadczenie i praktyka zawodowa na podobnym stanowisku
  • zdolność do pracy na wysokości
  • prawo jazdy
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole, organizacji pracy i zarządzania dysponowanym
  • czasem pracy
  • komunikatywność, samodzielność, operatywność i dokładność w działaniu

Mile widziane u kandydatów:

  • uprawnienia branżowe
  • licencja pracownika zabezpieczenia technicznego
  • uprawnienia SEP

oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze,
  • atrakcyjny pakiet socjalny;
  • możliwość rozwoju i szansa na zdobycie nowych umiejętności w zakresie
  • konserwacji/montażu instalacji przeciwpożarowych, sygnalizacji włamania , CCTV
  • stabilne zatrudnienie

Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami w celu zaproszenia do dalszych etapów rekrutacji.

Prezentacja firmy

działalność od 1989, specjalizacja projekt, montaż i konserwacja instala... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis