Serwisant systemów alarmowych

Mikron Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Producent systemów monitorowania alarmowego i dozoru telewizyjnego poszukuje osoby na stanowisko:

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne kierunkowe: elektronika, elektryka, mechanika, telekomunikacja, automatyka lub mechatronika
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa komputera
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3m
  • komunikatywność

Mile widziane:

  • Posiadanie uprawnień elektrycznych eksploatacyjnych do 1 kV

Krótki opis oferowanego stanowiska:

Po przeszkoleniu kandydat będzie wykonywał m.in.:

  • uruchomienia i naprawy urządzeń systemów alarmowych,
  • instalacje i serwisowanie urządzeń w obiektach monitorowanych na terenie miasta Wrocławia i woj. dolnośląskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • wsparcie techniczne i merytoryczne
  • możliwość doskonalenia zawodowego – szkolenia branżowe

Prezentacja firmy

MIKRON Sp. z o.o.<br/>zabezpieczenia techniczne<br/>monitoring al... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria