Serwisant systemów alarmowych

Hoffman A.D. Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Firma Hoffman A.D. Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i instalowania systemów bezpieczeństwa, komfortu i energetyki. Zapewnia swoim klientom kompleksową usługę począwszy od pomysłu, poprzez etap projektów, realizacji, aż po serwis i konserwacje. Pracę w firmie mogą znaleźć zarówno doświadczeni projektanci z uprawnieniami, jak i młodzi inżynierowie chcący zdobyć wiedzę, doświadczenie i uprawnienia.

W związku z dynamicznym rozwojem Firma zatrudni pracowników na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż, uruchamianie, serwis i konserwację urządzeń systemów alarmowych i przeciwpożarowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne - elektroniczne, elektryczne lub pokrewne
  • Dobra znajomość urządzeń oraz systemów alarmowych i bezpieczeństwa: SSWiN, PPOŻ, CCTV, KD, SAP
  • Doświadczenie w pracy instalatora systemów alarmowych i CCTV
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Rzetelność, samodzielność i odpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz dyspozycyjność
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby, spełniające kryteria, prosimy o przysłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Prezentacja firmy

www.hoffman.wroc.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna