Serwisant sprzętu medycznego i kosmetycznego

MROTEX P.P.H.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Mrotex Sp. Z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:
SERWISANT

Zadania:
- wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu medycznego i kosmetycznego,
- serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny urządzeń medycznych i kosmetycznych -wykonywanie przeglądów i konserwacji,
- instalacja sprzętu medycznego w danym regionie (delegacje służbowe),
- prowadzenie dokumentacji serwisowej, dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji,
- regularne raportowanie bieżącej pracy,
- kontrola stanu magazynu

Wymagania:
- prawo jazdy kategorii B,
- podstawowa znajomość elektroniki, mechaniki i pneumatyki,
- doświadczenie w naprawie i konserwacji urządzeń,
- dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów służbowych,

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- możliwości rozwoju w stabilnej firmie,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- niezbędne narzędzia do pracy,
- miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o przesyłanie CV do 05.07.2018

Prezentacja firmy

Firma produkcyjno - handlowa z branży medycyny estetycznej. Istniejemy n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców