Serwisant sprzętu mechanicznego (serwis ciągników rolniczych, kosiarek itp)

Awima Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się firma świadcząca kompleksową obsługę nieruchomości komercyjnych działająca na terenie Warszawy i okolic w związku z rozwojem firmy poszukuje do swojego zespołu:

Serwisanta sprzętu mechanicznego (serwis ciągników rolniczych, kosiarek itp).

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane kat. C oraz C1E).
  • doświadczenie w serwisie ciągników rolniczych, kosiarek itp
  • zmysł techniczny
  • dobrą organizacja pracy

Oferujemy:

  • Przejrzyste warunki zatrudnienia
  • Stałą pracę na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym
  • W przypadku posiadania prawa jazdy kat. C oraz C1E dodatek do wynagrodzenia.
  • Wynagrodzenie od 2800 do 4200 brutto

Prezentacja firmy

Awima to grupa firm świadcząca usługi w zakresie obsługi nierucho... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne