Serwisant - Specjalista ds. Technicznych

Thermosilesia Sp. z o.o. Sp. k.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiążki:

  • wsparcie techniczne klienta w zakresie serwisu urządzeń HVAC – praca stacjonarna,
  • analiza zgłoszenia, generowanie rozwiązań, zamkniecie tematu serwisowego,
  • naprawa urządzeń, wymiana podzespołów,
  • zarządzanie magazynem części zamiennych,
  • raportowanie etapów pracy w wewnętrznym systemie informatycznym serwisu
  • wsparcie techniczne działu sprzedaży,
  • udział w procesie wprowadzania nowych produktów do oferty, doradztwo techniczne.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne – kierunek Elektronika, Elektryka,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy w branży technicznej – oferujemy szkolenie z zakresu urządzeń HVAC,
  • mile widziane uprawnienia SEP,
  • biegła obsługa programów z pakietu MS Office,
  • skrupulatność, dokładność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność, umiejętność budowania relacji, asertywność,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

THERMOSILESIA działa w branży HVAC od ponad 15 lat. Dzięki swojej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna