Serwisant spawarek elektrycznych

TECWELD

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

TECWELD, firma istniejąca na rynku polskim od 20 lat poszukuje w ramach rozbudowy potencjału przedsiębiorstwa oraz tworzenia nowej jakości:

Samodzielnego i kreatywnego pracownika do „Działu Serwisu spawarek elektrycznych” z praktyką oraz dużymi i szerokimi umiejętnościami w zakresie:

  • naprawy spawarek inwertorowych oraz prostownikowych,
  • umiejętności napraw płyt drukowanych.

Opis stanowiska pracy:

  • ilość miejsc pracy: 1
  • miejsce pracy: Bytom,
  • typ pracy: jednozmianowa,
  • wiek: bez ograniczeń, chętnie emeryt lub rencista,
  • naprawa urządzeń spawalniczych, kompletacja, testowanie urządzeń i sprzętu spawalniczego, czynne uczestnictwo w rozbudowie firmy oraz tworzeniu nowych konstrukcji,
  • praca samodzielna, jak również w zespole,
  • umiejętność współpracy z zespołem fachowców w ramach firmy.

Kandydatom oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • praktycznego doświadczenia w w/w wybranych branżach, wykazanie się w/w zdolnościami i umiejętnościami,
  • samodzielności i kreatywności w zakresie twórczym i wykonawczym,
  • dużego zaangażowania i skutecznej pracy,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • osoby niepalącej,
  • CV,
  • listu motywacyjnego,
  • zdjęcia.

Prezentacja firmy

TECWELD, firma istniejąca na rynku polskim od 20 lat, importer, producen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja