Serwisant / Pomocnik Serwisanta Klimatyzacji - Niemcy

FallWork Sp. z o.o.

Niemcy, Berlin, Hanower, Frankfurt, Hamburg, zagranica

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Niemcy, Berlin, Hanower, Frankfurt, Hamburg

W związku z rozwojem i nowymi zleceniami uznanej na rynku niemieckim firmy, zajmującej się serwisem i obsługą systemów klimatyzacyjnych, poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Serwisant klimatyzacji / Pomocnik serwisanta klimatyzacji - Niemcy

Lokalizacja – Berlin, Hanower, Frankfurt nad Menem, Hamburg

Zakres obowiązków:

• Serwisowanie układów klimatyzacji w wagonach kolejowych DB (Deutsche Bundesbahn)

• Kontrola poprawności funkcjonowania klimatyzacji

• Prace konserwacyjne

• Naprawy bieżące i okresowe

• Praca w różnych lokalizacjach Niemiec, w zależności od zlecenia (Berlin, Hanower, Frankfurt a/M., Hamburg)

Wymagania:

• Wykształcenie zawodowe/techniczne

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Znajomość j. niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca rozumienie poleceń i pozwalająca porozumiewać się w miejscu pracy

• Znajomość budowy szczelnego systemu rurociągów/klimatyzacji

• Gotowość do pracy w małych pomieszczeniach (wagony kolejowe)

• Chęć do pracy na dłuższy okres czasu

• Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Umowę o pracę tymczasową na pełny etat, z terminowo wypłacanym wynagrodzeniem miesięcznym

• Gwarantujemy umowę na 6 miesięcy

• Stawkę godzinową dla serwisanta 11,20 euro brutto, dla pomocnika - 10,00 euro brutto

Dodatki za pracę w godzinach nocnych, w soboty, niedziele i święta

• Możliwość wyrobienia nadgodzin

• Praca w systemie trzyzmianowym

Samochód służbowy

Darmowe zakwaterowanie

• Możliwość przejścia na zatrudnienie bezpośrednie u Klienta – już po 6 miesiącach

Osoby zainteresowane zapraszamy do podesłania swojego CV (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu.

FallWork Sp. z o. o. Nr Cert. 6231

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.