Serwisant/Monter Instalacji Klimatyzacji I Wentylacji HVAC

Zinel Engineering Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma koncentrująca się na projektowaniu, wykonawstwie i serwisie instalacji wentylacji i klimatyzacji w związku z ciągłym rozwojem poszukuje odpowiedniej osoby do wsparcia działu serwisu na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • opieka nad systemami objętymi stałą konserwacją oraz okresowe przeglądy urządzeń
  • diagnozowanie awarii oraz ich usuwanie,
  • naprawa urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • montaż i uruchomienie nowych urządzeń
  • przygotowywanie protokołów z przeglądów i napraw
  • wsparcie operacyjne Kierownika Serwisu

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie techniczne lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP lub F-gazy będą dodatkowym atutem (jeżeli ich nie posiadasz to w najbliższym czasie to zmienimy)
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie w formie dogodnej dla pracownika
  • stałe wynagrodzenie + płatne nadgodziny
  • szkolenia zawodowe
  • benefity: pakiet medyczny, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer i samochód służbowy do dyspozycji

Prezentacja firmy

Zinel Engineering Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową realizacją o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis