Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2018.

Serwisant - Mechanik

Gdynia, pomorskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Jeśli:

  • posiadasz doświadczenie zawodowe jako mechanik, bądź elektromechanik pojazdów ciężarowych
  • posiadasz wykształcenie średnie techniczne o specjalności: elektrotechnika, mechanika
  • wykazujesz znajomość zagadnień z zakresu motoryzacji oraz budowy pojazdów ciężarowych
  • potrafisz czytać schematy elektryczne, bądź hydrauliczne
  • wykazujesz gotowość do wyjazdów służbowych

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU!

Stawiamy na rozwój i dobrą współpracę!

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

  • wykonywanie napraw bieżących, przeglądów, serwisowanie maszyn na wyjazdach jako serwis mobilny
  • wykrywanie i zgłaszanie potencjalnych usterek celem stworzenia potencjalnych ofert klientom i ich realizację
  • prace mechaniczne oraz elektryczne przy montażach zabudów komunalnych w siedzibie firmy

Na wszystkie Twoje pytania odpowiemy na rozmowie!

Sprawdź sam, co możemy Ci zagwarantować!

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia - umowa o pracę
  • stałe wynagrodzenie + dodatki wyjazdowe + diety
  • na czas wyjazdu serwisowego zapewniamy transport, wyżywienie, nocleg (jeśli pobyt jest dłuższy), telefon służbowy
  • rozwój zawodowy oraz cykl szkoleń w siedzibach zagranicznych naszych dostawców
  • możliwość wyjazdów zagranicznych

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Motoryzacja / Automotive