Serwisant - Mechanik

Gi Group Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • wykonywanie napraw bieżących, przeglądów, serwisowanie maszyn na wyjazdach jako serwis mobilny
  • diagnostyka maszyn
  • przestrzeganie opracowanych standardów obsługi klienta
  • wykrywanie i zgłaszanie potencjalnych usterek celem stworzenia potencjalnych ofert klientom i ich realizację
  • prace mechaniczne oraz elektryczne przy montażach zabudów komunalnych w siedzibie firmy
  • dbanie o czystość i porządek na hali warsztatowej, samochodów serwisowych i w pomieszczeniach socjalnych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne o specjalności: elektrotechnika, mechanika
  • doświadczenie zawodowe jako mechanik, bądź elektromechanik pojazdów ciężarowych
  • znajomość zagadnień z zakresu motoryzacji oraz budowy pojazdów ciężarowych
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B (C - dodatkowy atut)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia + system premiowy
  • rozwój zawodowy
  • cykl szkoleń w siedzibach zagranicznych naszych dostawców
  • możliwość wyjazdów zagranicznych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.