Serwisant/Mechanik Taboru Kolejowego - KZN SWITCHER - praca w delegacjach (PL)

KZN "Bieżanów" Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • diagnozowanie i usuwanie usterek z zakresu mechaniki
  • podnoszenie bezpieczeństwa i efektywności pracy maszyn
  • konserwacja maszyn i urządzeń kolejowych modernizacja parku maszynowego, wagonów
  • rozwój projektu SWITCHER
  • praca wyjazdowa od poniedziałku do piątku na terenie Polski

Wymagania

Kogo szukamy:

  • osób z doświadczeniem w zakresie mechaniki pojazdów i maszyn
  • lub absolwentów szkół mechanicznych
  • miłośników i pasjonatów pojazdów kolejowych
  • osób, które są gotowe współdzielić i rozwijać naszą pasję do taboru kolejowego
  • kogoś, kto ceni sobie pracę w zespole i angażuje się w powierzone mu zadania
  • „złotej rączki”, którą pasjonuje analiza przyczynowo – skutkowa powstałych usterek

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie z tradycjami
  • rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • prywatną opiekę medyczną
  • zaangażowanie w zapewnienie naszym zespołom dużego komfortu pracy (busy służbowe, bilety na przejazdy do miejsca rozpoczęcia pracy oraz powrotne, hotele ze śniadaniem, możliwość wynajęcia mieszkania pracowniczego itp.)

Prezentacja firmy

Grupa KZN Bieżanów to wiodący producent kluczowych rozwiązań technicznyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo chcemy podjąć długotrwałą współpracę
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna