Serwisant/Mechanik- praca stacjonarna na 1 zmianę, bez doświadczenia, atrakcyjne wynagrodzenie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • Serwisowanie urządzeń spawalniczych
  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń spawalniczych i elektronarzędzi
  • Wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą serwisu
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (elektronik, automatyk, mechatronik etc.)- warunek konieczny
  • Doświadczenie nie jest wymagane- firma zapewnia szkolenia i możliwość wdrożenia do pracy od podstaw
  • Prawo jazdy kat. B
  • Motywacja do pracy i chęć nauki
  • Obsługa komputera, pakiet MS Office
  • Język angielski komunikatywny mile widziany

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z firmą klienta
  • Praca stacjonarna na 1 zmianę w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku (mogą zdarzyć się pojedyncze delegacje)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, z możliwością podwyżki
  • Dostęp i możliwość obsługi najnowocześniejszych technologii spawalniczych na świecie
  • Możliwość nauki języka angielskiego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wyjazdy integracyjne

Oferta pracy stałej

Numer referencyjny: FRO/03/18/KTW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.