Michael Page Michael Page

Serwisant Maszyn

  • Praca w międzynarodowym środowisku.
  • Firma z 150-letnią historią i doświadczeniem w swojej dziedzinie.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - globalnego lidera, dostarczającego maszyny oraz technologię dla branży z zakresu materiałów budowlanych z siedzibą w Toruniu szukamy pełnego pasji i zaangażowania Kandydata na stanowisko: Serwisant Maszyn.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za serwis maszyn po stronie producenta,
  • Wykonywanie bieżących napraw u klientów w danym regionie,
  • Instalacja nowych maszyn,
  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów maszyn,
  • Sporządzanie raportów z prowadzonych prac.

Profil kandydata

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy,
  • Stabilna forma zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca na samodzielnym stanowisku w doświadczonym zespole międzynarodowych specjalistów,
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Toruń
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page