Serwisant maszyn/ Pomocnik serwisanta - premia uznaniowa ponad 1300zł brutto! - Tarnowskie Góry

Agencja Zatrudnienia KS Service

Tarnowskie Góry, śląskie

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Firma, dla której prowadzimy rekrutację jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Firma jest pionierem i liderem rynku donutów w Polsce i jedną z największych firm produkcyjnych w tej kategorii w Europie.

Serwisant maszyn i urządzeń lub pomocnik serwisanta

Miejsce pracy: PIEKARY ŚLĄSKIE

Zadania serwisanta:
  • serwis, remonty, regulacje, przeglądy okresowe i naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Zadania pomocnika serwisanta:

  •  u osób bez doświadczenia polega na pomocy serwisantowi przy wykonywaniu przeglądów, napraw, czyszczeniu maszyn.

Harmonogram pracy:

  • praca stacjonarna po 12h- 2 zmiany(6-18,18-6)

    w 1 tygodniu- środa, czwartek pracujące
    w 2 tygodniu- poniedziałek, wtorek, piątek, sobota, niedziela pracujące

OFERUJEMY
  •  Umowę o pracę
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Atrakcyjne system premiowy: premia uznaniowa: 1300-1500zł brutto, premia za wyniki - po 3 miesiącach (200zł - 500zł netto), premia frekwencyjna półroczna (600zł netto)
  • Możliwość awansu i rozwoju, szkolenia niezbędne do wykonywania obowiązków
  • System kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe/ bilety do kina, na koncert/ bony podarunkowe (50zł co miesiąc)
  • Program poleceń pracowniczych
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Benefity:
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.