Serwisant Maszyn Budowlanych

Gi Group Sp. z o.o.

Świecie, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Świecie

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za diagnostykę, regulację, naprawę lub remont mobilnych urządzeń mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych, takich jak dźwigi, spychacze, równiarki, dźwigi i maszyny do układania nawierzchni, używane w budownictwie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawa i wymiana uszkodzonych lub zużytych części
  • Obsługa, kontrola oraz diagnozowanie usterek maszyn
  • Obsługa sprzętu testowego  oraz urządzeń do kalibracji
  • Usuwanie awarii powstałych podczas eksploatacji maszyn
  • Wykonywanie czynności konserwacyjnych sprzętu i maszyn
  • Przeprowadzanie przeglądów i testów maszyn
  • Naprawa lub wymiana podzespołów, takich jak przekładnie i głowice gąsienicowe

WYMAGANIA:

  • Minimum 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum zawodowe o profilu technicznym: automatyka /elektronika / mechanika
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu budowy i napraw maszyn budowlanych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w grupie

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.