SERWISANT KOTŁÓW GAZOWYCH

Levada Sp. z o.o.

30-087 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Wykonywanie okresowych przeglądów gazowych kotłów kondensacyjnych
  • Uczestniczenie w szkoleniach budujących fachową wiedzę techniczną

Wymagania

  • Mile widziane umiejętności techniczne związane z instalacjami sanitarnymi
  • Prawo jazdy kat. B
  • Determinacja w dążeniu do osiągania celów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność i gotowość do podejmowania wyzwań
  • Brak wymagań wiekowych

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia państwowych uprawnień energetycznych i autoryzacji serwisowych producentów kotłów
  • Naukę pod okiem doświadczonego serwisanta
  • Szkolenia techniczne i asortymentowe
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komplet narzędzi, telefon, samochód)
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie otwartej na potrzeby klienta i rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazne środowisko koleżeńskie
  • Elastyczny czas pracy
  • Po odbyciu wszystkich szkoleń umowa o pracę

Prezentacja firmy

Levada jest rekomendowaną przez Urząd Miasta Krakowa firmą instalacyjną,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis