SERWISANT-KONSULTANT SYSTEMU ERP

StreamSoft Kraków Sp. z o.o.

31-323 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś osobą, która chce zdobywać nowe umiejętności, lubi pracę z ludźmi, a swoją pracę wykonuje z entuzjazmem i zaangazowaniem, to stanowisko jest dla Ciebie. Twoje zadania bedą polegały na:

  • bieżącym wsparciu dla użytkowników systemów ERP
  • opiece nad eksploatacją systemu wdrożonego u klientów
  • wykonywaniu serwisowych prac zdalnych dla klienta
  • budowaniu dobrych relacji z obsługiwanymi klientami

Wymagania

  • ogólna znajomość przedsiębiorstw w obszarach: FK, handel, magazyn, e-commerce
  • wiedza ogólna z zakresu działania systemów ERP
  • wykształcenie w zakresie ekonomii lub rachunkowości (ew. informatyki)
  • mile widziana znajomości relacyjnych baz danych i języka SQL (podstawowa)
  • dodatkowy atut: doświadczenie przy wdrażaniu/wsparciu systemów klasy ERP

Zapewniamy

  • niekorporacyjną miłą atmosferę
  • stałe godziny pracy w biurze
  • atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę
  • dodatkowe bonusy - pakiet zdrowotny i sportowy

Prezentacja firmy

Jesteśmy krakowskim oddziałem firmy Streamsoft, która od 28 lat tworzy r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting