Serwisant komputerowy, specjalista/konsultant IT

ABC Komputery Meskomp

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • zarządzanie serwerami oraz aplikacjami,
  • konfigurowanie i administrowaniem siecią komputerową,
  • wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających działanie istniejących urządzeń oraz aplikacji,
  • monitorowanie pracy systemów oraz sieci,
  • wykrywanie i usuwanie awarii,
  • help desk dla użytkownika końcowego,
  • konfiguracja sprzętu komputerowego, drukarek, routerów, switchy etc.,
  • zarządzanie infrastrukturą informatyczną i wdrażanie nowego sprzętu,
  • zarządzanie zgłoszeniami, instalacja oprogramowania, konfiguracja, aktualizacja,
  • diagnozowanie problemów dot. działania sprzętu biurowego IT i rozwiązywanie ich w określonym zakresie,
  • serwisowanie sprzętu komputerowego,
  • doradztwo w zakresie dobory sprzętu komputerowego.

Wymagania:

  • doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku- wymagane,
  • szeroka wiedzę z zakresu zarządzania sieciami LAN, WAN, WIFI,
  • umiejętność konfiguracji urządzeń sieci komputerowej,
  • znajomość serwerowych systemów operacyjnych Windows Server 2008, 2012 oraz Linux,
  • dobra znajomość środowiska vmware vsphere,
  • wykształcenie kierunkowe (IT)- mile widziane,
  • bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego PC (desktopy, laptopy) i aplikacji Microsoft (win 7 ,8,10, Ms Office),
  • wysoki poziom samodzielności oraz umiejętność priorytetyzowania zadań,
  • prawo jazdy kat "B".

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z 18 letnią tradycją. <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowo
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis