Serwisant klimatyzacji i wentylacji

Partner Serwis Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Partner Serwis Sp. z o.o. Partner Serwis Sp. z o.o.
Firma Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Oferowane usługi wykonujemy zarówno w warsztatach Partner Serwis, jak i bezpośrednio u Klientów. Działamy na rynku od 2002 roku. Obecnie firmę tworzy 6 oddziałów świadczących serwis przemysłowy i dystrybucję nowych komponentów napędowych. Zatrudniamy łącznie około 500 osób.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Do naszego oddziału we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie przeglądów instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych,
  • nadzór nad bieżącą eksploatacją tych urządzeń – usuwanie awarii,
  • montaż nowych urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
  • wykonywanie prac w ramach utrzymania ruchu na innych urządzeniach i instalacjach,
  • raportowanie stanu urządzeń oraz współpraca z działem technicznym.

Oferujemy:

  • stałą pracę oraz stabilne zatrudnienie bez pośredników,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 6-14,
  • jasne zasady wynagradzania (podstawa + premia),
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, kartę Multisport, dofinansowanie wypoczynku, szkoleń, kursów, nieoprocentowane pożyczki),
  • PARTNERską atmosferę pracy.

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie techniczne średnie/wyższe,
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (serwis wentylacji i klimatyzacji),
  • znajomość budowy i zasady działania urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
  • znajomość obsługi w/w urządzeń,
  • znajomość automatyki układów wentylacyjno–klimatyzacyjnych,
  • znajomość podstaw mechaniki,
  • uprawnienia SEP do 1 kV, świadectwo kwalifikacji F-gazowej,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ.
W temacie wiadomości proszę umieścić nazwę stanowiska.