Serwisant kas fiskalnych

TECHKAS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca polega na instalacji i serwisowaniu kas, drukarek fiskalnych oraz wdrażaniu oprogramowania sprzedażowego na terenie Warszawy i okolic.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie motywacyjne
  • Stosowne przeszkolenia
  • Ciekawą pracę z możliwością rozwoju
  • Pracę w młodym, dynamicznie działającym zespole
  • Samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy na czas powierzonych zadań

Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie CV koniecznie z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych. Zgłoszenia przyjmowane tylko drogą elektroniczną.

Wymagania

  • Mile widziana podstawowa wiedza informatyczna i znajomość sieci.
  • Język angielski na poziomie średnio-zaawansowanym.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Sumienność

Prezentacja firmy

Oferujemy urządzenia fiskalne, wagi, metkownice, szuflady kasowe, czytni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 850PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie motywacyjne
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis