Serwisant Kamsoft

Hygieia

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma zatrudni serwisanta oprogramowania aptecznego Kamsoft (KS-AOW, KS-ZSA, Omnipharm), posiadającego aktualne lub wygasłe uprawnienia w postaci Legitymacji Serwisanta Kamsoft.

Wymagania:

  • Znajomość pracy w systemie aptecznym.
  • Pomoc merytoryczna aptekom w pracy.
  • Instalacja, serwisowanie.
  • Znajomość pisania zapytań do bazy Oracle.
  • Konfiguracja oprogramowania do pracy z bazą danych Oracle.
  • Umiejętność obsługi bazy danych Oracle.
  • Serwisowanie sprzętu komputerowego.
  • Prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport,
  • Stały rozwój i zwiększenie swoich kwalifikacji oraz umiejętności.

Prezentacja firmy

Firma HYGIEIA istnieje na rynku od 1990 roku. Nazwa pochodzi od patronki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy