Power Media

Serwisant IT

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Spółka z branży HealthCare, będąca częścią dużej grupy kapitałowej, poszukuje aktualnie Serwisanta IT, który wesprze swoimi działaniami dział IT oraz inne działy
w firmie.

Miejsce pracy: Błonie/Warszawa

Opis stanowiska:

  • Instalowanie, konfigurowanie i utrzymanie ruchu sprzętu komputerowego i oprogramowania w drogeriach oraz w centrali,
  • Wymiana sprzętu w terenie,
  • Serwis bieżący, helpdesk telefoniczny

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie średnie, w trakcie studiów lub wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym,
  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami Windows XP/7,10,
  • Znajomość sprzętu komputerowego i technologii sieciowych LAN/WAN,
  • Samodzielność i umiejętność analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność,
  • Zaangażowanie w pracę i dyspozycyjność,
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz w soboty,
  • Prawo jazdy kat. B

Możesz liczyć na:

  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową

W przypadku zainteresowania, prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media