Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2019.

Serwisant IT

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Opis stanowiska pracy

Spółka z branży HealthCare, będąca częścią dużej grupy kapitałowej, poszukuje aktualnie Serwisanta IT, który wesprze swoimi działaniami dział IT oraz inne działy
w firmie.

Miejsce pracy: Błonie/Warszawa

Opis stanowiska:

  • Instalowanie, konfigurowanie i utrzymanie ruchu sprzętu komputerowego i oprogramowania w drogeriach oraz w centrali,
  • Wymiana sprzętu w terenie,
  • Serwis bieżący, helpdesk telefoniczny

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie średnie, w trakcie studiów lub wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym,
  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami Windows XP/7,10,
  • Znajomość sprzętu komputerowego i technologii sieciowych LAN/WAN,
  • Samodzielność i umiejętność analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność,
  • Zaangażowanie w pracę i dyspozycyjność,
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz w soboty,
  • Prawo jazdy kat. B

Możesz liczyć na:

  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową

W przypadku zainteresowania, prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą... się w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Konsulting