ManpowerGroup Sp. z o.o.

Serwisant IT

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • Przygotowanie oraz obsługa platform testowych sprzętu audio (komputerów oraz kodeków zewnętrznych) do pracy oraz konfiguracja środowisk testowych
  • Zarządzanie przestrzenią LABową
  • Modernizacja LABu
  • Wykonywanie oraz analiza testów manualnych i automatycznych
  • Przygotowywanie i konfiguracja maszyn wirtualnych
  • Pisanie prostych skryptów (PowerShell / *.vbs / *.bat)
  • Zarządzanie powierzonym sprzętem

Wymagania

  • Znajomość architektury komputerów PC

  • Konfiguracja środowiska Windows (instalacja systemu oraz sterowników)
  • Znajomość BIOSu
  • Znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN
Oferta
  • Praca w standardowych godzinach biznesowych od poniedziałku do piątku
  • Dofinansowanie do pakietu Multisport oraz Medicover
  • Pakiet szkoleń
  • Możliwość współpracy oraz rozwoju przy realizacji projektów dla jednej z największych korporacji z obszaru IT
  • Zatrudnienie od zaraz
  • Wynagrodzenie od 3500 zł brutto na UoP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials