Opis stanowiska pracy

Do zadań wybranego kandydata będzie należało między innymi:

  • techniczna analiza awarii
  • prowadzenie napraw i usług instalacyjnych
  • bieżąca współpraca z Klientami
  • realizacja usług w zleconych rygorach terminowości
  • praca związana jest z wyjazdami do klienta (teren do 100 km).

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę współpracy
  • Pakiet szkoleń technicznych,
  • Dostęp do wiedzy i doświadczeń wysokiej klasy specjalistów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz OLX, lub bezpośrednio na adres mailowy: praca(at)gmtechnology.pl.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Prezentacja firmy

Support, outsorcing, wdrożenia i szkolenia z zakresu systemów IT są pods... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 900PLN - 7 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis