SERWISANT INSTALACJI P.POŻ

GW SPRINKLER Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Charakterystyka wykonywanej pracy:

  • wykonywanie przeglądów konserwacyjnych instalacji tryskaczowych, instalacji hydrantowych, instalacji gaszenia gazem i mgły wodnej, instalacji SAP
  • dokonywanie napraw instalacji p.poż
  • modernizacja instalacji tryskaczowych, instalowanie gaszenia gazem
  • sporządzanie protokołów przeglądowych
  • dbałość o dobre kontakty z klientem

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe
  • Uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kat B
  • Umiejętność czytania planów, schematów
  • Zdolności manualne
  • Mile widziane doświadczenie w serwisowaniu systemów p.poż.
  • Praca wyjazdowa na terenie całego kraju poniedziałek-piątek

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • samochód służbowy
  • narzędzia pracy (min. laptop, telefon)
  • szkolenia zawodowe

Prezentacja firmy

CHARAKTERYSTYKA FIRMY GW SPRINKLER<br/><br/>1. Firma świadczy profesjona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Obsługa klienta, Praca Praca fizyczna