Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/09/2018.

Serwisant Informatyk

Gdańsk, pomorskie

COMEX S.A.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • instalacja i konfiguracja opcji komunikacyjnych UPS
  • wsparcie klienta
  • obsługa informatyczna firmy.

Wymagania:

  • znajomość sprzętu PC
  • znajomość mikrokontrolerów
  • znajomość systemów z rodziny Microsoft Windows, Office
  • znajomość sieci (transmisja, konfiguracja, serwery, switche, routery itp. )
  • nastawienie na pomoc klientowi i pracę zespołową
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • komunikatywność i otwartość na współpracę
  • dobra znajomości języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znajomość aplikacji bazodanowych (SQL, Windows serwer itp.)
  • znajomość elektroniki
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji,
  • chęć do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Comex S.A. jest liderem na polskim rynku profesjonalnych urządzeń zasilania... gwarantowanego UPS. Firma obecna jest na rynku od blisko 30 lat.
Od 2015 Comex S.A. stał się wyłącznym przedstawicielem marki COVER, odpowiedzialnym za projektowanie nowych urządzeń i rozwiązań, produkcję realizowaną wspólnie z partnerami z Dalekiego Wschodu oraz organizację sprzedaży. Comex S.A. utrzymuje rozbudowany skład części zamiennych i urządzeń, centrum logistyczne oraz sieć punktów serwisowych, gwarantujące sprawne realizowanie dostaw i usług.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Konsulting , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis