Serwisant i administrator oprogramowania i sprzętu komputerowego

HofSoft

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika do działu pomocy technicznej z bardzo dobrą znajomością systemów serwerowych Microsoft Windows i Linux , umiejętnością ich instalacji, konfiguracji i administracji. Pracownik będzie odpowiedzialny za pomoc techniczną dla klientów naszej firmy związaną z funkcjonowaniem oprogramowania i sprzętu komputerowego, ich naprawą, montażem nowych komputerów, a także za opiekę techniczną nad sieciami komputerowymi naszych klientów. Praca wiąże się też z wyjazdami do naszych klientów których siedziby znajdują się na terenie całej Polski.
Analizowane będą tylko aplikacje z podaną wartością oczekiwanego wynagrodzenia netto.

Wymagania

- niezbędne określenie oczekiwanego wynagrodzenia netto ( wypłaty )

- znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows oraz usług katalogowych (Active Directory) opartych o serwery Windows

- znajomość systemu Linux, umiejętność instalacji i konfiguracji Linuxa do podstawowych zastosowań (serwery plików, serwery pocztowe, routery)

- znajomość zagadnień związanych z budową i naprawą komputera

- umiejętność montażu komputerów z podzespołów, oraz instalowania na nich podstawowego oprogramowania

- znajomość zagadnień sieciowych, podstaw protokołu TCP/IP

- umiejętność rozwiązywania problemów związanych z funkcjonowaniem sprzętu i oprogramowania komputerowego

- umiejętność szybkiego przyswajania nowych zagadnień

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- niezbędne prawo jazdy kat. B i umiejętność prowadzenia samochodu osobowego.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną firm.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems