Serwisant – Elektryk / Elektronik – branża rolnicza

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • Prace serwisowe na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego oraz części województwa wielkopolskiego i zachodnio-pomorskiego;
  • Instalacja, montaż oraz serwis robotów udojowych, odpajalni dla cieląt oraz innych urządzeń rolniczych;
  • Praca z narzędziami;
  • Dbanie o narzędzia montażowe;
  • Obsługa wewnętrznego programu serwisowego.

Wymagania:

  • Min. 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku elektryka bądź elektronika;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Wykształcenie min. zawodowe;
  • Umiejętność pracy z narzędziami typu wiertarki, gwintownice, itp.;
  • Dyspozycyjność i mobilność;
  • Chęć do dalszej nauki, rozwoju i awansu zawodowego;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę i zatrudnienie w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód serwisowy Ford Transit, laptop, telefon komórkowy, odzież robocza)
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Numer referencyjny: SEL/04/18/BDG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.