ManpowerGroup Sp. z o.o.

Serwisant-Elektronik

Miejsce pracy: Rzeszów

Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premie kwartalne
  • Karta MultiSport
  • Esaliens – Pracowniczy Program Emerytalny
  • Wczasy pod gruszą
  • Bonus Świąteczny

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (technik elektronik/ automatyk/ elektryk)
  • 2-5-letnie doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku bądź o podobnym profilu (elektryk, mechanik) w dziale utrzymania ruchu
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Znajomość systemów sterowania urządzeń i maszyn
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym (II zmiany, możliwość III zmiany w przyszłości)
Zadania:
  •  Serwis i naprawa urządzeń elektroenergetycznych, układów sterowniczych i rozdzielni elektrycznych, diagnozowanie oraz naprawa usterek i awarii elementów elektroniki i elektryki
  • Usuwanie awarii oraz bieżące naprawy maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • Naprawy i modernizacja instalacji elektrycznych
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi oraz ścisła współpraca z mechanikiem wydziału

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy